Kampüsümüz Öğrencilerini Bekliyor

Eyl 27

Kurulduğu 2006 yılından beri aldığı yerinde kararlarla ve yaptığı önemli çalışmalarla bölgemize ve ülkemize önemli katkılar sunan Üniversitemiz; 14 Fakültesi, 4 Enstitüsü, 2 Yüksekokulu, 10 Meslek Yüksekokulu, 30’a yakın araştırma uygulama merkezi, her bölümün kendine özel laboratuvarı ve uygulama alanları ile öğrencilerini bekliyor.

“Değer Üreten Üniversite” sloganıyla yola çıkan, nitelikli öğretim ve araştırma imkanları sunan, AR-GE ve yenilikçi faaliyetleri destekleyen, ülkemizin ve bölgemizin öncelikli ihtiyaçların giderilmesine katkı sağlayan, sosyal, kültürel ve ekonomik sorunlara küresel bir perspektifle yaklaşan ve çözüm arayışı içerisinde olan Üniversitemiz; ülkemizin bugününe ve geleceğine katma değer sağlayan üniversite olma bilinci ile yola çıkmış; genç, dinamik, alanlarında uzman ve özverili akademik kadrosuyla 2019-2020 Öğretim Yılı için hazır.

Öğrencilerimize Yemek Bursu ve Kısmi Zamanlı İş

Öğrencilerimize giyimden, yemek bursuna kadar birçok alanda destek olan Üniversitemiz, 2019-2020 Öğretim Yılı’nda; ihtiyacı olan öğrencimizle şehit, gazi ve engelli öğrencilerimize kontenjana bakılmaksızın yemek bursu sağlıyor. Ayrıca birçok öğrencimize de Üniversitemiz birimlerinde kısmi zamanlı çalışma imkanı sağlıyor.

Öğrencilerimize birçok sosyal ve kültürel hizmet sunan Üniversitemiz; kapalı spor salonu, kapalı tenis kortları, yarı olimpik yüzme havuzu, kondisyon salonu ve halı sahası, resmi müsabakaların oynanabildiği stadyumu ile öğrencilerimize hizmet etmeye devam ediyor.