Üniversitemiz Anaokulu Çocuklarınızı Geleceğe Hazırlıyor

Eyl 19

Üniversitemiz Anaokulu “Değer Üreten Üniversite” sloganıyla çıktığı bu yolda, verdiği eğitimle geleceğimizin garantisi olan çocuklarımızı, kültürümüze bağlı, çağın gereklerine uygun, donanımlı bireyler olarak yetiştirmeye devam ediyor.

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı olarak Üniversitemiz Konuralp Yerleşkesi’nde eğitim-öğretim hayatını sürdüren Üniversitemiz Anaokulu 9 Eylül tarihinden itibaren 2019-2020 Eğitim-Öğretim yılını başladı. Çocukların eğitim yuvası olan Üniversitemiz Anaokulu’nda 3 – 4 ve 5 yaş grubu öğrenciler eğitim görüyor.

Anaokulu hakkında bilgiler veren Düzce Üniversitesi Anaokulu Müdürü Ayşegül Aksoy, Anaokulu’nda; 08. 00 – 13.00 ve 08.00 - 17.00 saatleri arasında eğitim verildiğini belirterek, kayıtların alınmaya devam ettiğini ve ailelerin isterlerse yarım gün isterlerse tam gün çocuklarını Düzce Üniversitesi Anaokulu’na yazdırabileceğini ifade etti. Ayşegül Aksoy, 4 yaş gurubuna ait kontenjanın dolduğunu; ancak 3 ve 5 yaşındaki çocuklar için kayıtların halen daha devam ettiğini ifade etti.

Sabahki eğitimlerde Milli Eğitim Bakanlığı Eğitim Programı’nın uygulandığını ve bu programda sosyalleşme ve bilgilendirme eğitimlerinin olduğunu ifade eden Aksoy, öğleden sonra ise kulüp eğitimleri ile çocukların sosyalleşmesi için kulüp öğretmenleri tarafından etkinliklerin düzenlendiğini söyledi.

Kayıt için alınan ücretler hakkında da bilgi veren Düzce Üniversitesi Anaokulu Müdürü Ayşegül Aksoy, 08.00 – 13.00 arası 200 TL olurken, 08.00-17.00 arasında ise iş gününe göre aylık 440 TL ile 530 TL arasında değişiklik gösterdiğini açıkladı.

Konuyla ilgili daha detaylı bilgi ve kayıtlar için 542 10 17 (Dahili: 1391) telefon numarasından yetkililerle görüşülebilir.