“Açık Kapı Uygulaması Başarı Grafiğimizin Yükselmesine Katkı Sağlıyor”

Mar 06

Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar’ın göreve başlamasıyla birlikte uygulamaya koyduğu “Açık Kapı Günü” Üniversitemiz mensuplarının yoğun katılımıyla devam ediyor.

Personelimizin kurumuna olan aidiyetini artırabilmek, iyileştirme önerilerini yönetime sunabilmek ve kurumsal gelişimi üst seviyelere çıkarabilmek amacıyla büyük bir titizlikle yürütülen “Açık Kapı Günü” ile Üniversitemiz birçok kuruma örnek oluyor.

Açık Kapı Gününün 21.’sinde Rektörümüz Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar; başta öğrencilerimiz olmak üzere akademik personelimizden idari personelimize, güvenlik görevlilerimizden temizlik görevlilerine kadar Üniversitemiz çatısı altında bulunan herkesle bir araya gelerek onların görüş ve fikirlerini dinledi.

Rektörümüz, Açık Kapı Uygulamasının; eğitim-öğretim ve bilimsel araştırma konularının yanı sıra, bölgesel kalkınma ve sosyal sorumluluk alanlarında birçok yeni fikre kapı araladığını ifade ederek, ortaya konan çözüm ve iyileştirme önerilerinin Üniversitemizin başarı grafiğinin yükselmesine de önemli katkılar sağladığının altını çizdi.