Temiz Kampüs ile Farkındalık Oluşturmaya Devam Ediyoruz

Eyl 27

“Sağlıklı toplum temiz çevreyle başlar” ilkesinden hareketle Üniversitemiz tarafından düzenlenen ve farkındalık oluşturan “Temiz Üniversite-Temiz Düzce” etkinliği, öğrencilerimiz, akademik ve idari personellerimizin katılımıyla gerçekleştirilmeye devam ediyor.

Akçakoca Bey Siyasal Bilgiler Fakültesi, Yüksekokul ve Meslek Yüksekokullarımızla eş zamanlı düzenlenen 16. Temiz Kampüs etkinliğini Konuralp Yerleşkesinde bu ay; Orman Fakültesi, Sağlık Bilimleri Fakültesi, Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu ve Ormancılık Meslek Yüksekokulu gerçekleştirdi. Etkinliğe; Orman Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Haldun Müderrisoğlu, Ormancılık Meslek Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. Hayati Zengin ve Üniversitemiz mensupları katıldı.

Orman Fakültesi önünden başlayan etkinlikte, yollar, yeşil alanlar ve kampüs çevresinde dikkatli ve itinalı bir şekilde temizlik faaliyeti gerçekleştiren Üniversitemiz mensupları, sürdürülebilir bir yaşam için çevre temizliğine dikkat çekti.

“Temiz Üniversite-Temiz Düzce” etkinliği ile temiz çevre ve yeşil doğa konusunda farkındalık oluşturan Üniversitemiz, kamuoyunun takdirini kazanmayı sürdürüyor.